Regulile introduse în acest sezon pot fi văzute aici.
Premiul etapei: un voucher Ancada în valoare de 50 de lei. Pentru a intra în posesia lui, va trebui să postaţi numele şi prenumele în rubrica corespunzătoare sau în cadrul comentariului (dacă nu aţi făcut acest lucru într-una din etapele precedente) şi să vă prezentaţi la magazinul Ancada de la Sala Sporturilor.
Primul meci: Astra Ploieşti – CS Severin, 10.08.2012, ora 19:00.
Fiecare participant trebuie să verifice corectitudinea propriilor pronosticurilor introduse în tabelul cu clasamentul, dar şi validarea şi contorizarea lor în coloanele de scor.
Meciurile etapei
Astra – Severin
Iaşi – Petrolul
U Cluj – Viitorul
Vaslui – Pandurii
Mediaş – Steaua
Oţelul – CFR
Ceahlăul – Bistriţa
Concordia – Braşov
16 comentarii
Astra – Severin 1 1-0
Iaşi – Petrolul 2 0-2
U Cluj – Viitorul x 1-1
Vaslui – Pandurii 1 3-0
Mediaş – Steaua x2
Oţelul – CFR 2 1-2
Ceahlăul – Bistriţa 1 1-0
Concordia – Braşov 1x
Astra – Severin 1(2-0)
Iaşi – Petrolul 2(1-3)
U Cluj – Viitorul 2(1-2)
Vaslui – Pandurii 1,2
Mediaş – Steaua X2
Oţelul – CFR X2
Ceahlăul – Bistriţa X(1-1)
Concordia – Braşov 2(1-2)
Astra – Severin 1(2-0)
Iaşi – Petrolul 2(0-2)
U Cluj – Viitorul X2
Vaslui – Pandurii X2
Mediaş – Steaua 2(1-2)
Oţelul – CFR 2(1-3)
Ceahlăul – Bistriţa 1X
Concordia – Braşov 2(0-2)
Astra – Severin 1 (2-0)
Iaşi – Petrolul X2
U Cluj – Viitorul 1X
Vaslui – Pandurii X (1-1)
Mediaş – Steaua X (0-0)
Oţelul – CFR 1X
Ceahlăul – Bistriţa 1 (2-1)
Concordia – Braşov X (1-1)
Astra – Severin x(0-0)
Iaşi – Petrolul x(1-1)
U Cluj – Viitorul 1(3-1)
Vaslui – Pandurii X2
Mediaş – Steaua 1X
Oţelul – CFR 1X
Ceahlăul – Bistriţa 1(1-0)
Concordia – Braşov 1(1-0)
Astra – Severin 1 (2-1)
Iaşi – Petrolul 2 (0-2)
U Cluj – Viitorul 1 (1-0)
Vaslui – Pandurii 1 (2-1)
Mediaş – Steaua X2
Oţelul – CFR X2
Ceahlăul – Bistriţa 1X
Concordia – Braşov X (0-0)
Astra – Severin 1(3-1)
Iaşi – Petrolul 2(1-2)
U Cluj – Viitorul 1(1-0)
Vaslui – Pandurii 1 (2-0)
Mediaş – Steaua X2
Oţelul – CFR 1X
Ceahlăul – Bistriţa 1(2-1)
Concordia – Braşov 1X
Astra – Severin 1 2-0
Iaşi – Petrolul x2
U Cluj – Viitorul 1 2-1
Vaslui – Pandurii 1 3-1
Mediaş – Steaua 2 0-1
Oţelul – CFR 12
Ceahlăul – Bistriţa 1 2-0
Concordia – Braşov x2
Astra – Severin 2(1-2)
Iaşi – Petrolul 2(0-3)
U Cluj – Viitorul 1(3-1)
Vaslui – Pandurii 12
Mediaş – Steaua 2 (1-2)
Oţelul – CFR X2
Ceahlăul – Bistriţa x(1-1)
Concordia – Braşov 1X
(Lucian Cuibus)
Astra – Severin 1 (2-1)
Iaşi – Petrolul 2 (0-3)
U Cluj – Viitorul x (1-1)
Vaslui – Pandurii 12
Mediaş – Steaua 1x
Oţelul – CFR x2
Ceahlăul – Bistriţa 1 (2-0)
Concordia – Braşov 2 (1-2)
Astra – Severin 1 (2-1)
Iaşi – Petrolul 2 (1-3)
„U” Cluj – Viitorul 1 (2-1)
Vaslui – Pandurii 1X
Mediaş – Steaua 12
Oţelul – CFR 2 (0-1)
Ceahlăul – Bistriţa 1 (2-1)
Concordia – Braşov 1X
Astra – Severin 1(1-0)
Iaşi – Petrolul 2(0-1)
U Cluj – Viitorul x2
Vaslui – Pandurii 1 (2-1)
Mediaş – Steaua X2
Oţelul – CFR x2
Ceahlăul – Bistriţa 1(2-0)
Concordia – Braşov 2(0-1)
Astra – Severin 1x
Iaşi – Petrolul 2(1-2)
U Cluj – Viitorul 2(1-2)
Vaslui – Pandurii X (1-1)
Mediaş – Steaua 2 (1-2)
Oţelul – CFR 2 (0-1)
Ceahlăul – Bistriţa 1x
Concordia – Braşov x2
Astra – Severin 1(2-0)
Iaşi – Petrolul X2
U Cluj – Viitorul 1X
Vaslui – Pandurii 1(2-1)
Mediaş – Steaua X2
Oţelul – CFR 2(0-1)
Ceahlăul – Bistriţa X(0-0)
Concordia – Braşov X(1-1)
Astra – Severin 1 (1-0)
Iaşi – Petrolul 1 (2-1)
U Cluj – Viitorul 1 (1-0)
Vaslui – Pandurii 1 (1-0)
Mediaş – Steaua 1,2
Oţelul – CFR 1,2
Ceahlăul – Bistriţa 1,2
Concordia – Braşov 2 (0-1)
Astra-severin 1 3-1
iasi-petrolul 2 1-3
u cluj-viitorul 1 2-1
vaslui-pandurii 1 2-1
medias-steaua x2
otelul-cfr x2
ceahlaul-bistrita 1 2-1
concordia-brasov x2