Regulile concursului pot fi văzute aici.
Primul meci: Săgeata – Viitorul, 23.08.2013, ora 19.00.
Premiul etapei: un voucher Ancada în valoare de 50 de lei. Pentru a intra în posesia lui, va trebui să postaţi numele, prenumele şi o adresă de mail validă în rubrica corespunzătoare sau în cadrul comentariului (în cazul în care participaţi pentru prima dată în acest sezon) şi să vă prezentaţi la magazinul Ancada de la Sala Sporturilor. Voucherul este valabil 30 de zile din momentul primirii mesajului de înştiinţare cu privire la câştigarea etapei pe adresa de mail specificată.
Fiecare participant trebuie să verifice corectitudinea propriilor pronosticurilor introduse în tabelul cu clasamentul, dar şi validarea şi contorizarea lor în coloanele de scor. Orice neregulă trebuie sesizată într-un comentariu la articolul etapei.
Meciurile Etapei
Săgeata – Viitorul
Braşov – Poli
Dinamo – U Cluj
Ceahlăul – Oţelul
Mediaş – Steaua
Botoşani – Vaslui
Astra – Petrolul
Concordia – Pandurii
CFR – Corona
14 comentarii
Săgeata – Viitorul 1 (1-0)
Braşov – Poli 1 (1-0)
Dinamo – U Cluj 1 (1-0)
Ceahlăul – Oţelul 1X
Mediaş – Steaua 2 (0-1)
Botoşani – Vaslui X2
Astra – Petrolul X (0-0)
Concordia – Pandurii 1X
CFR – Corona 1 (2-0)
Săgeata – Viitorul x/1-1
Braşov – Poli 1/1-0
Dinamo – U Cluj x2
Ceahlăul – Oţelul 1x
Mediaş – Steaua 2/0-1
Botoşani – Vaslui 2/0-2
Astra – Petrolul 12
Concordia – Pandurii 2/0-1
CFR – Corona 1/3-0
Săgeata – Viitorul x (1-1)
Braşov – Poli 2 (1-2)
Dinamo – U Cluj 1x (2-1)
Ceahlăul – Oţelul x2 (1-2)
Mediaş – Steaua 2 (0-3)
Botoşani – Vaslui 2 (1-2)
Astra – Petrolul 1x (2-1)
Concordia – Pandurii 2 (0-2)
CFR – Corona 1 (2-0)
Săgeata – Viitorul x2
Braşov – Poli 1x
Dinamo – U Cluj 1 2-0
Ceahlăul – Oţelul 1 1-0
Mediaş – Steaua 2 0-2
Botoşani – Vaslui 12
Astra – Petrolul x 0-0
Concordia – Pandurii x 1-1
CFR – Corona 1 5-1
Săgeata – Viitorul X2
Braşov – Poli X2
Dinamo – U Cluj 1 (2-1)
Ceahlăul – Oţelul X (1-1)
Mediaş – Steaua 2 (0-2)
Botoşani – Vaslui X2
Astra – Petrolul 1(1-0)
Concordia – Pandurii 2 (0-2)
CFR – Corona 1 (2-0)
Săgeata – Viitorul 2 (1-2)
Braşov – Poli 2 (0-2)
Dinamo – U Cluj x2
Ceahlăul – Oţelul 12
Mediaş – Steaua 2 (0-1)
Botoşani – Vaslui X2
Astra – Petrolul X (0-0)
Concordia – Pandurii 2 (0-3)
CFR – Corona 2 (2-3)
Săgeata – Viitorul 1 (1-0)
Braşov – Poli x (1-1)
Dinamo – U Cluj 1 (3-0)
Ceahlăul – Oţelul 1X
Mediaş – Steaua 2 (0-2)
Botoşani – Vaslui 2 (1-2)
Astra – Petrolul 1X
Concordia – Pandurii x2
CFR – Corona 1 (3-0)
Săgeata – Viitorul 1 (1-0)
Braşov – Poli 1x
Dinamo – U Cluj 1 (2-1)
Ceahlăul – Oţelul 1 (1-0)
Mediaş – Steaua 2 (1-3)
Botoşani – Vaslui x (1-1)
Astra – Petrolul 1x
Concordia – Pandurii x2
CFR – Corona 1 (2-0)
Săgeata – Viitorul 1x
Braşov – Poli 1(2-0)
Dinamo – U Cluj x2
Ceahlăul – Oţelul 1x
Mediaş – Steaua x 1-1
Botoşani – Vaslui 2(0-2)
Astra – Petrolul 2 0-1
Concordia – Pandurii 2 1-2
CFR – Corona 1 4-0
Săgeata – Viitorul 12
Braşov – Poli 1x
Dinamo – U Cluj 1(2-0)
Ceahlăul – Oţelul 1(1-0)
Mediaş – Steaua 2(0-2)
Botoşani – Vaslui x2
Astra – Petrolul 1(2-1)
Concordia – Pandurii 2(0-1)
CFR – Corona 1(3-0)
Săgeata – Viitorul 1(2-0)
Braşov – Poli 12
Dinamo – U Cluj 1(2-1)
Ceahlăul – Oţelul x2
Mediaş – Steaua 2(0-2)
Botoşani – Vaslui x2
Astra – Petrolul 2(0-1)
Concordia – Pandurii 2(0-3)
CFR – Corona 1(2-1)
Săgeata – Viitorul 1 (1-0)
Braşov – Poli 12
Dinamo – U Cluj 1 (2-1)
Ceahlăul – Oţelul 1X
Mediaş – Steaua X2
Botoşani – Vaslui 2 (0-1)
Astra – Petrolul 1 (1-0)
Concordia – Pandurii 2 (0-2)
CFR – Corona 1 (2-0)
Sageata-viitorul 1 2-1
brasov-poli 1 2-1
dinamo-u cluj 1 3-1
ceahlaul-otelul 1 2-1
medias-steaua 2 0-2
botosani-vaslui x2
astra-petrolul 1x
concordia-pandurii x2
cfr-corona 1 3-0
Săgeata – Viitorul 1 (1-0)
Braşov – Poli 12
Dinamo – U Cluj 1 (2-1)
Ceahlăul – Oţelul 1X
Mediaş – Steaua X2
Botoşani – Vaslui 2 (0-1)
Astra – Petrolul 1 (1-0)
Concordia – Pandurii 2 (0-2)
CFR – Corona 1 (2-0)